Kateřina Opltová - Akt ženy

Olej na plátně, 60x45 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

83659. Akt ženy
Dražba ukončena:11.09.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 11.09.2022 19:20:17 6147