Kateřina Opltová - Adorace

Nejdelší strana: 110 cm

Olej na plátně, 100x110 cm. Signováno vlevo dole Opltová 90. Olištováno.

Pozn. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

78973. Adorace
Dražba ukončena:29.06.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč