Kateřina Opltová - Soubor 2 prací

1. Olej na sololitu, 70x58 cm, signováno vlevo dole Opltová 93, nerámováno.
2. Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x35 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal díla přímo od autorky.

6434. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:30.11.2016 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč