Reliéf, 33x33 cm. Nesignováno. Rámováno.
o autorovi: 1961
Keramička. Studovala na PedF Ostravské univerzity. Věnuje se tvorbě keramických obrazů s výrazným uplatněním kresby a strukturální rozmanitosti povrchu. Námětem jsou přírodní motivy, v pozdější tvorbě i motivy duchovní.