Obecný kov, dřevo, 98 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Rukojeť z rejnočí kůže. Menuki v podobě ryb. Cuba zdobena geometrickými ornamenty. Pochva.
Nejdelší strana: 98 cm