Kašpar

45362. Cesta u řeky

popis: Olej na plátně, 53x58 cm. Signováno vpravo dole Kašpar. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.05.2020 19:45:22 5734