Kašpar

305393. Brno

popis: Kombinovaná technika, 49x36 cm. Signováno vpravo dole Kašpar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.

dražba ukončena: 29.06.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 23.06.2020 17:37:40 5921