Kašpar

305392. Brno - Mahenovo divadlo

popis: Kombinovaná technika, 32x49 cm. Signováno vlevo dole Kašpar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.06.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 23.06.2020 17:38:18 5921