Kašpar - Snopy na poli

Olej na kartonu, 24x32 cm, signováno vlevo dole Kašpar, rám.

6906. Snopy na poli
Dražba ukončena:25.01.2017 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč