Károly Kotász - Přítelkyně

Kresba, 16x13 cm. Signováno vlevo dole Kotasz K. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna. Papír poškozen.

o autorovi: 1872 – 1941
Maďarský malíř.

24491. Přítelkyně
Dražba ukončena:15.11.2018 19:11:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč