Olej na kartonu fixovaný na překližce, 22x29 cm. Signováno vpravo dole K. Sovánka. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1883 - 1961
Narodil se ve slovenském Uhrovci. Studoval UMPRUM v Budapešti u prof. Ľudovíta Mátray a na doporučení coby nejlepší student pak sochařství na akademii v Bruselu u prof. Charles van der Stappena. Účastnil se založení Národnej Galerie Slovenskej v Martině. V r. 1949 se z politických důvodů odstěhoval do Německa. Díla vytvořená v Německu jsou zastoupena v mnoha galeriích v Německu a USA a jsou i v zahraničí vysoce ceněna.