Karol Polónyi - V horách

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Polónyi. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1946
Slovenský malíř.

58818. V horách
Dražba ukončena:29.04.2021 22:47:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč