Olej na plátně, 60x52 cm, signováno vpravo dole Molnár K., volné plátno bez rámu.
1903, Brezová pod Bradlom, Slovensko - 1981, Praha
Žák ukrajinské AVU v Praze (1932-1934, prof. Obrovský), poté studia na AVU (1934-1937, prof. Obrovský). Roku 1938 studijně pobýval v Paříži, kde se učil u Františka Kupky. Malíř pražského okolí a ženských aktů. Tvořil také zátiší a zabýval se francouzskými motivy. Během války byl členem československé vojenské jednotky ve Francii a Anglii.
Pozn.: Malba místy poškozena.