Karol Hučko - Krajina

Tempera, 50x70 cm. Signováno vpravo dole K. Hučko 70. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1929 - 2003
Slovenský malíř

95227. Krajina
Dražba ukončena:14.05.2023 21:25:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč