Lepty, oba 31x24 cm. Signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x papír mírně poškozen (Krajiny).
o autorovi: 1929 - 2003 Slovenský malíř