Karol Hučko - Konvolut 2 leptů: Nedeľa v Čičmanách a Krajina od M. Karpat

Lepty, oba 31x24 cm. Signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x papír mírně poškozen (Krajiny).

o autorovi: 1929 - 2003
Slovenský malíř

308747. Konvolut 2 leptů: Nedeľa v Čičmanách a Krajina od M. Karpat
Dražba ukončena:25.05.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.05.2021 15:37:35 754