Litografie, 13x7 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Karol Felix 1998. Volný list.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1961 Slovenský grafik a ilustrátor, studoval na VŠVU v Bratislavě volnou a knižní ilustraci u A. Brunovského.