Karl Truppe

47360. Zátiší s květinami

popis: Olej na kartonu, 47x63 cm. Signováno vlevo dole Truppe 1937. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887-1959
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

dražba ukončena: 29.07.2020 22:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 110 000 Kč