Olej na kartonu, 47x63 cm. Signováno vlevo dole Truppe 1937. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1887-1959 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.