Vzadu neautorský přípis Karl Spitzwerek - Rozprava

Olej na desce, 32x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Prasklá deska. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Vzadu neautorský přípis Karl Spitzwerek
42410. Rozprava
Dražba ukončena:26.03.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč