Karl Korschann

66387. Podzim

popis: Patinovaný kov, 28x47 cm. Signováno K. Korschann.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 26.09.2021 20:45:42

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč