Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vlevo dole L. van Howe. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Obraz zachycuje cestu k městu se vstupní branou a bárkami v popředí. Karel Kaufmann byl velmi plodným malířem, který hojně cestoval a na svých cestách namaloval velké množství krajin a městských architektur. Svá díla signoval různými pseudonymy, kterých je známo kolem 30. Jeho obrazy jsou vyhledávány sběrateli po celém světě.
o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.