Karl Kaufmann

60795. Holandské město s bárkami

popis: Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vlevo dole L. van Howe. Rámováno.
Obraz zachycuje cestu k městu se vstupní branou a bárkami v popředí. Karel Kaufmann byl velmi plodným malířem, který hojně cestoval a na svých cestách namaloval velké množství krajin a městských architektur. Svá díla signoval různými pseudonymy, kterých je známo kolem 30. Jeho obrazy jsou vyhledávány sběrateli po celém světě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:29:22

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč