Karl Kaufmann - Holandské město s bárkami

Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vlevo dole L. van Howe. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Obraz zachycuje cestu k městu se vstupní branou a bárkami v popředí. Karel Kaufmann byl velmi plodným malířem, který hojně cestoval a na svých cestách namaloval velké množství krajin a městských architektur. Svá díla signoval různými pseudonymy, kterých je známo kolem 30. Jeho obrazy jsou vyhledávány sběrateli po celém světě.

o autorovi: 1843-1905
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 69 000 Kč.

60795. Holandské město s bárkami
Dražba ukončena:30.06.2021 21:29:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč