Karina Tochtarová

304081. Dívka s plameňákem

popis: Kombinovaná technika, 35x28 cm. Signováno dole uprostřed Karina 2019. Nerámováno.

dražba ukončena: 19.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.03.2020 22:18:41 627
500 Kč 12.03.2020 21:52:54 6825