Karel Živný

41073. Muž s knírkem

popis: Olej na plátně. 54x42 cm. Signováno vpravo nahoře Živný. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 27.02.2020 20:36:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč