Karel Zápeca - V naději na hrst rýže

Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole K. Zápeca. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1893 – 1975
Malíř, pedagog. Studoval na Akademii umění v Sankt-Petěrburgu u prof. Solověva. Vyučoval na ruských středních školách v Omsku, Krasnojarsku a Malmyži. Od r. 1924 působil v Luhačovicích. V malbě se věnoval krajině a figurálním motivům s tématikou jižní Moravy a Ruska. Od r. 1934 vystavoval v Luhačovicích ve vlastní galerii. Jeho práce jsou součástí sbírek Slováckého muzea v Uherském Hradišti.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 600 Kč.

Karel Zápeca
21338. V naději na hrst rýže
Dražba ukončena:27.06.2018 22:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.06.2018 14:54:18 55