Karel Zápeca

69651. Pouť

popis: Olej na překližce, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Zápeca 1928. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1975
Narodil se v Luhačovicích. Studoval AVU v Petrohradě u prof. Solověva. V Rusku pak působil jako pedagog. Po návratu do Čech tvořil krajiny a figurální kompozice.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:13:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč