Karel Wellner - V dílně

Lept, 23x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Wellner. V tisku značeno vpravo dole KW 1916. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875 – 1926
Grafik, malíř, kreslíř, ilustrátor, výtvarný historik a kritik. Studoval na technice a UMPRUM v Praze. Ve své tvorbě se zaměřoval především na grafiku. Vydal několik cyklů litografií a leptů ze staré Olomouce. Vystavoval společně s Jednotou umělců výtvarných v Praze a na výstavách Sdružení výtvarných umělců na Moravě.

Karel Wellner
69538. V dílně
Dražba ukončena:08.12.2021 22:19:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.12.2021 22:14:30 2855
500 Kč 24.11.2021 18:49:02 476