Lept, 23x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole K. Wellner. V tisku značeno vpravo dole KW 1916. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1875 – 1926
Grafik, malíř, kreslíř, ilustrátor, výtvarný historik a kritik. Studoval na technice a UMPRUM v Praze. Ve své tvorbě se zaměřoval především na grafiku. Vydal několik cyklů litografií a leptů ze staré Olomouce. Vystavoval společně s Jednotou umělců výtvarných v Praze a na výstavách Sdružení výtvarných umělců na Moravě.