Karel Walter Jizerský - Západ slunce na Jizeře

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jizerský. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 5.10.1892 Benátky na Jizerou
První vzdělání získal u Bedřicha Kavánka. Poté studoval v Praze u F. Kavána a M. Pirnera. Další studium v Lipsku u prof. Grusse. Věnoval se krajinomalbě, portrétům a k oblíbeným tématům patřili zvěř a koně.
Vystavoval v Mariánských Lázních, v Karlových Varech, v Hradci a Praze. Byl členem Výtvarnické družiny v Praze.

23878. Západ slunce na Jizeře
Dražba ukončena:01.11.2018 19:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.10.2018 19:54:10 4450