Karel Walter Jizerský - Sv. Salvator na Františku

Olej na kartonu, 33x39 cm, signováno vlevo dole W. Jizerský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 5.10.1892 Benátky na Jizerou
První vzdělání získal u Bedřicha Kavánka. Poté studoval v Praze u F. Kavána a M. Pirnera. Další studium v Lipsku u prof. Grusse. Věnoval se krajinomalbě, portrétům a k oblíbeným tématům patřili zvěř a koně.
Vystavoval v Mariánských Lázních, v Karlových Varech, v Hradci a Praze. Byl členem Výtvarnické družiny v Praze.

8175. Sv. Salvator na Františku
Dražba ukončena:22.02.2017 20:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč