Karel Walter Jizerský - S povozem na cestě

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole W. Jizerský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 5.10.1892 Benátky na Jizerou
První vzdělání získal u Bedřicha Kavánka. Poté studoval v Praze u F. Kavána a M. Pirnera. Další studium v Lipsku u prof. Grusse. Věnoval se krajinomalbě, portrétům a k oblíbeným tématům patřili zvěř a koně.
Vystavoval v Mariánských Lázních, v Karlových Varech, v Hradci a Praze. Byl členem Výtvarnické družiny v Praze.

8985. S povozem na cestě
Dražba ukončena:30.03.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč