Karel Walter Jizerský

303782. Rybníček u vesnického stavení

popis: Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole W. Jizerský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 5.10.1892 Benátky na Jizerou
První vzdělání získal u Bedřicha Kavánka. Poté studoval v Praze u F. Kavána a M. Pirnera. Další studium v Lipsku u prof. Grusse. Věnoval se krajinomalbě, portrétům a k oblíbeným tématům patřili zvěř a koně.
Vystavoval v Mariánských Lázních, v Karlových Varech, v Hradci a Praze. Byl členem Výtvarnické družiny v Praze.

dražba ukončena: 25.02.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 18.02.2020 11:38:43 6428