Karel Vysušil - Velký profil

Litografie, 71x54 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Vysušil 96. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

62908. Velký profil
Dražba ukončena:11.08.2021 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč