Karel Vysušil

62908. Velký profil

popis: Litografie, 71x54 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Vysušil 96. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč