Karel Vysušil - Kouzelný pták

Litografie, 64x48 cm. Signováno dole uprostřed K. Vysušil 92. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

31926. Kouzelný pták
Dražba ukončena:16.05.2019 20:28:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč