Karel Vysušil - Konvolut 2 prací

Litografie a monotyp, od 7x5 cm do 19x13 cm. Signovány K. Vysušil. Pasparty, skla.

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

70816. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:13.01.2022 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč