Karel Vysušil - Abstrakce

Litografie 27/30, 65x50 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Vysušil 90. Volný list.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1926 – 2014
Studoval na Škole dekorativních umění (VŠUP), též na AVU u prof. Mináře, Obrovského a Nejedlého, byl mimořádným žákem seminářů prof. Matějčka a Pečírky. Věnoval se grafice, tiskům z výšky, hloubky a litografii. Vytvořil řadu expresivních dřevořezů, vycházel z realistických kompozic, tématicky se zabýval portrétem a figurou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

90086. Abstrakce
Dražba ukončena:19.02.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč