Karel Vik - Tatranské pleso

Dřevoryt, 26x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou Vik. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1964

26551. Tatranské pleso
Dražba ukončena:17.01.2019 18:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč