Karel Vik - Polní cesta

Olej na kartonu, 33x26 cm, signováno vlevo dole K. Vik, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1964

8814. Polní cesta
Dražba ukončena:29.03.2017 21:33:46
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 200 Kč