Karel Vik - Dívčí válka

Dřevoryt, 50x59 cm, signováno vpravo dole Vik, značeno vlevo dole v desce Vik, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1883 - 1964

7307. Dívčí válka
Dražba ukončena:26.01.2017 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč