Karel Vik, Cyril Chramosta, Karel Beneš - Konvolut 3 grafických listů

1x dřevoryt, 2x litografie. od 13x14 cm do 19x26 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

Pozn.: Papíry mimo tiskovou plochu mírně poškozeny.

Karel Vik, Cyril Chramosta, Karel Beneš
73357. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:20.02.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (15.02.2022 23:57:57) 3488