Karel Veržakovský - Zátiší s melounem

Olej na plátně podloženém kartonem, 24x60 cm, signováno vpravo dole K. Veržakovský 50m, rám, pasparta.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1924 - 1963
Narodil se na Ukrajině. Studoval v Praze na AVU v ateliéru figurální tvorby u prof. Obrovského. Studia nedokončil. Věnoval se volné tvorbě, která byla zpočátku ovlivněna impresionismem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

11638. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:28.06.2017 18:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč