Karel Veržakovský - Hřiby na talíři

Olej na kartonu, 36x49 cm. Monogramováno vpravo dole K. V. 48. Rámováno.

o autorovi: 1924 - 1963
Narodil se na Ukrajině. Studoval v Praze na AVU v ateliéru figurální tvorby u prof. Obrovského. Studia nedokončil. Věnoval se volné tvorbě, která byla zpočátku ovlivněna impresionismem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

55213. Hřiby na talíři
Dražba ukončena:17.02.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.01.2021 22:14:13 4681