Karel Valter - Jihočeská krajina

Kombinovaná technika, 43x58 cm, signováno vpravo dole Valter K. 59, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

4759. Jihočeská krajina
Dražba ukončena:26.05.2016 18:28:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč