Karel Vaca - Petrolejka

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 43x29 cm. Signováno vpravo nahoře K. Vaca 47. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 61 cm

 

o autorovi: 1919 – 1989
Malíř, grafik, ilustrátor a scénický výtvarník. Studoval na Rotterově škole reklamní grafiky v Praze, posléze na VŠUP u Emila Filly. Člen skupiny Trasa.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

vydraženo
121842. Petrolejka
Dražba ukončena:25.08.2024 21:20:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 300 Kč limit (25.08.2024 21:17:24) 5970
3 200 Kč 25.08.2024 21:17:25 6589
3 100 Kč limit (25.08.2024 21:17:04) 5970
3 000 Kč 25.08.2024 21:17:05 6589
2 900 Kč limit (25.08.2024 21:16:59) 5970
2 800 Kč 25.08.2024 21:17:00 6589
2 700 Kč limit (23.08.2024 16:43:25) 5970
2 600 Kč 23.08.2024 16:43:26 12411
2 500 Kč limit (23.08.2024 16:43:18) 5970
2 400 Kč 23.08.2024 16:43:19 12411
2 300 Kč limit (20.08.2024 23:02:22) 5970
2 200 Kč 19.08.2024 21:47:18 10673
2 100 Kč 19.08.2024 18:00:46 5970
2 000 Kč limit (19.08.2024 18:00:45) 831
1 700 Kč limit (19.08.2024 18:00:32) 831
1 600 Kč 19.08.2024 18:00:33 5970
1 500 Kč limit (19.08.2024 18:00:27) 831
1 400 Kč 19.08.2024 18:00:28 5970
1 300 Kč limit (18.08.2024 17:51:00) 831
1 200 Kč 17.08.2024 17:53:12 12411
1 100 Kč 16.08.2024 21:28:42 3582
1 000 Kč limit (16.08.2024 21:28:38) 831
1 000 Kč 16.08.2024 21:28:39 3582
900 Kč limit (16.08.2024 21:28:35) 831
800 Kč 16.08.2024 21:28:36 3582
700 Kč limit (16.08.2024 21:28:31) 831
600 Kč 16.08.2024 21:28:32 3582
500 Kč limit (16.08.2024 15:07:53) 831