Olej na plátně, 96x60 cm. Signováno dole uprostřed Vaca 83. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1919 – 1989
Malíř, grafik, ilustrátor a scénický výtvarník. Studoval na Rotterově škole reklamní grafiky v Praze, posléze na VŠUP u Emila Filly. Člen skupiny Trasa.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč