Litografie, 36/100, 50x35 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vaca. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1919 – 1989
Malíř, grafik, ilustrátor a scénický výtvarník. Studoval na Rotterově škole reklamní grafiky v Praze, posléze na VŠUP u Emila Filly. Člen skupiny Trasa.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč