Karel Uher - Zimní krajina u řeky

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vlevo dole K. Uher 1935. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen v Praze roku 1891. Soukromé studium u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy. Věnoval se malbě a restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

305777. Zimní krajina u řeky
Dražba ukončena:08.08.2020 20:05:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč