Olej na sololitu, 55x78 cm. Signováno vlevo dole K. Trapl 75. Rámováno.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: Narodil se roku 1897.
Studoval vídeňskou akademii a v Praze u malíře Majora. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě a malbě divadelních opon. Pro společnost Ufa maloval filmové plakáty.