Karel Toman (1889) - Zasněžená vesnička

Akvarel, 27x38 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - ?

84755. Zasněžená vesnička
Dražba ukončena:02.10.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč