Karel Toman (1889) - Valašské chalupy

Akvarel, 26x35 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 34. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1889 - ?

122514. Valašské chalupy
Dražba ukončena:01.09.2024 21:12:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč