Karel Toman (1889) - Valašské chalupy

Akvarel, 21x30 cm. Signováno vlevo dole 39. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1889 - ?

99012. Valašské chalupy
Dražba ukončena:16.07.2023 21:33:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč