Karel Toman (1889) - V Praze U Matěje

Akvarel, 44x59 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 45. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889 - ?

95147. V Praze U Matěje
Dražba ukončena:14.05.2023 20:34:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč