Karel Toman (1889) - V horách

Akvarel, 30x39 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1889 - ?

95201. V horách
Dražba ukončena:14.05.2023 21:06:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč